A k t u á l n í   i n f o r m a c e

9.9.2023

• Součástí odečtů bude kontrola stavu šachtic, jejich zateplení (viz níže) a provedení odstranění závad a vhodných oprav vodovodních přípojek (dotčeným 23 členům bylo připomenuto e-mailem 4.7.2023, nebudou-li závady odstraněny, tak bude již přímo udělena sankce a určen termín k provedení ještě před touto zimou, v případě nerealizace dojde ze strany spolku k vypovězení Dohody o odběru vody; vhodné opravy budou posouzeny, zda již nedošlo k jejich změnu na závadu - pokud ano, tak bude postupováno, jak výše uvedeno u závad).Kontroly spalinové cesty (komínů)
Přihlásilo se 21 členů a máme potvrzeno, že to kominíci 16.9.2023 zvládnou (přihlášeným to ještě v příštím týdnu potvrdíme mejlem s přibližným časem). Další přihlášky jsou bezpředmětné.

Usnesení z Letní členské schůze


Doplnění výboru
Na Letní členské schůzi jsme informovali o nutnosti doplnit výbor spolku tak, aby noví členové výboru převzali některé úkoly. Zájemci se mohou přihlásit na email@holosmetky.cz. Bude jim umožněna účast na několika schůzích výboru, aby viděli, co je potřeba a mohli se rozhodnout zda chtějí do výboru a jakých úkolů by se ujali.

Brigády na Plácku


Přihlášení budou v případě plánovaných brigád informováni mejlem (e-mailové adresy budou zpracovávány mimo evidenci členů, tudíž, se může přihlásit kdokoliv - není podmínkou aby byl členem Vodovod Holosmetky, z.s., stačí aby chtěl pomoci).

Stav na Plácku


Nepořádek na obrázku je z 26.8.2023 a dokládá, že některým uživatelům místa pro hry dětí nezáleží na stavu těchto prostor. Většina hraček byla polámána, ale ne něčí zlou vůlí - již byly takto na Plácek doneseny.
Prosíme nenoste na Plácek hračky ani jiné věci bez domluvy se správci Plácku na placek@holosmetky.cz. Všichni chceme mít Plácek hezký a nekonečný úklid rozlámaných hraček a jiných "krámů" zbytečně správce zatěžuje.


NAHORU ZPĚT


30.5.2023 Letní otevírací doba hospody
Ode dneška přechází hospoda Na Plácku na letní otevírací dobu:

Po
Út
St
Čt

So
Ne

Zavřeno
16:00 ÷ 22:00
16:00 ÷ 22:00
16:00 ÷ 22:00
16:00 ÷ 23:00
16:00 ÷ 23:00
16:00 ÷ 22:00


NAHORU ZPĚT


29.09.2009 Něco tu bylo a už není
Ano. A je to logické. Na této stránce najdete jen aktuální (a tedy i v den poslední změny stránky platné) informace.
• Vše staré (již neplatné a neaktuální) je odtud smazáno (v archivu je samozřejmě zachováno a pokud by bylo nutno, můžete si vyžádat stav této stránky ke dni ...). Staré informace jsou mazány jen při zveřejňování nových aktualit, aby případné informační služby neinformovaly zbytečně o změnách.
• Informace s trvalou platností se objeví (hned nebo časem) na stránce Informace.


NAHORU ZPĚT20.9.2009    © MacFig