A k t u á l n í   i n f o r m a c e

28.6.2024 Změna jízdního řádu 411
Od 29.6.2024 se na léto mění jízdní řád autobusu 411 v obou směrech.
• Vzhledem ke stavbě komunikace Přemyšlenská (na Brnky) a úplné uzavírce této komunikace přibližně od 8. do 17. hodiny (v ostatní dobu bude provoz na semafory) budou v době uzavírky končit všechny spoje na Holosmetkách.NAHORU ZPĚT


17.6.2024 Letní otevírací doba hospody  od 19.6.2024

Po
Út
St
Čt

So
Ne

Zavřeno
Zavřeno
16:30 ÷ 23:00
16:30 ÷ 23:00
16:30 ÷ 23:00
16:30 ÷ 23:00
16:30 ÷ 23:00NAHORU ZPĚT
24.3.2024 Přehled zpracovávaných osobních údajů (PZOÚ)
• Od začátku letošního roku jsme z evidence odstranili další osobní údaje již pro 19 v.s., a tak již těmto členům nemůžeme zasílat informace mejlem. Učinili jsme tak po 30 měsících od poslední žádosti o zpracovávání dalších osobních údajů a o zasílání Infomejlů.
• Těmto členům tak budeme zasílat jen nezbytné informace, a to poštou (nezbytnými informacemi jsou pouze Usnesení z členských schůzí, Vyúčtování a PZOÚ). Za zasílání poštou je v souladu s Usnesením z členské schůze účtován poplatek 200,-- Kč ročně.
• K obnovení žádosti o zpracovávání dalších osobních údajů a o zasílání Infomejlů musí členové/hosté, jejichž další osobní údaje jsme již odstranili, dodat podepsaný PZOÚ (formulář s evidovanými údaji byl zaslán mejlem souběžně s Vyúčtováním 2023; případně si mohou formulář (bez dalších osobních údajů) vyžádat (nejlépe mejlem na"email@holosmetky.cz") a pak osobně vyzvednout u předsedy Vodovod Holosmetky, z.s.). Podání žádosti mejlem nepřipadá v úvahu, neboť údaje již neevidujeme a nemůžeme ověřit, že odesílatelem je opravdu ten člen/host. Při podání žádosti před rozesíláním Usnesení z letošní Zimní členské schůze (koná se 6.4.2024 a Usnesení budeme rozesílat v následujícím týdnu) se členové poplatku za poštovné ještě vyhnou.
• Od podání žádosti (a v případě zaslání vyúčtování na poplatek za poštovné od uhrazení tohoto poplatku) bude obnoveno zasílání nezbytných informací mejlem (případně i zasílání Infomejlů). V případě, že nebude žádost podána do 31.12.2024, bude účtován (ve Vyúčtování 2024) poplatek za poštovné zase na další rok (2025).
• Po opětovném zaevidování dalších osobních údajů bude v budoucnu pro "obnovení" žádosti stačit z evidované e-mailové adresy poslat na "email@holosmetky.cz" jednoduchý mejl s textem "Osobní údaje jsou v pořádku a žádám o jejich zpracovávání a o zasílání Infomejlů i nadále.", případně v mejlu uvést změny oproti zaslanému PZOÚ. Aby v budoucnu nedošlo k odstranění Vašich dalších osobních údajů z evidence, tak doporučujeme žádost opakovat každoročně hned po obdržení PZOÚ.
• Do většiny Infomejlů na konec nově zařazujeme informaci, kdy byla adresátem Infomejlu naposledy podána žádost o zpracovávání dalších osobních údajů a o zasílání Infomejlů, takže kontrolu platnosti žádosti (přičtením 30 měsíců) si může každý člen/host (samozřejmě pokud si o zasílání Infomejlů požádal) provést i v průběhu roku mezi zasláními PZOÚ.


NAHORU ZPĚT


29.09.2009 Něco tu bylo a už není
Ano. A je to logické. Na této stránce najdete jen aktuální (a tedy i v den poslední změny stránky platné) informace.
• Vše staré (již neplatné a neaktuální) je odtud smazáno (v archivu je samozřejmě zachováno a pokud by bylo nutno, můžete si vyžádat stav této stránky ke dni ...). Staré informace jsou mazány jen při zveřejňování nových aktualit, aby případné informační služby neinformovaly zbytečně o změnách.
• Informace s trvalou platností se objeví (hned nebo časem) na stránce Informace.


NAHORU ZPĚT20.9.2009    © MacFig