A k t u á l n í   i n f o r m a c e

19.7.2021 Kontrola komínů
• Předběžně se podařilo dojednat návštěvu kominíka na předepsané každoroční kontroly spalinových cest (pro normální lidi: jsou to komíny :-) ) na 18. a 19.9.2021 (den bude upřesněn podle počtu zájemců). Termín byl záměrně vyjednán na termín odečtů vodoměrů po letošní sezóně.
• Cena za kontrolu jednoho průduchu (pro normální lidi: za jednu svislou díru v komíně :-) ) a vystavení zprávy je 400,-- Kč. Případně individuálně domluvené čištění se platí zvlášť podle náročnosti práce. Platby by si každý vyřídil sám při převzetí zprávy o kontrole.
• Pokud by měl tedy někdo zájem, nechť brzy (pokud možno do 25.7.2021) napíše na email@holosmetky.cz a uvede, který z uvedených dvou dní (18. nebo 19.9.2021) by preferoval (když by bylo více zájemců, tak kominík přijede oba dny). Hromadně dojednáme den kontrol, případně i nějaký časový harmonogram (tak, aby byl podobný jako harmonogram odečtů vodoměrů a měli jste obojí vyřízené najednou). Kominíka bychom pak k Vám nasměrovali (nemuseli byste tedy nic dojednávat).
• O podrobnostech bychom informovali zájemce přímo koncem srpna - začátkem září.


1. narozeniny zrekonstruované hospody Na Plácku

1 narozeniny zrekonstruované hospody Na Plácku 29.7.2021 18:00

Uzavírka Sloupové nebude
• Po více jak 4 letech se podařilo vyřešit tento táhnoucí se problém v souladu v Dohodou s uživatelem přípojky.
• Původně na 33. týden avizovaná uzavírka Sloupové, během které mělo dojít k vykopání předmětné přípojky a k jejímu zrušení, tedy není potřeba.


Společná Letní členská schůze obou spolků
• Společná Letní členská schůze ZO ČZS Holosmetky a Vodovod Holosmetky, z.s. bude v sobotu 28.8.2021 od 10:00 na nádvoří hospody Na Plácku.
• Pokud bude vše probíhat podle našich plánů, tak by na této členské schůzi mělo dojít k završení hlavních kroků transformace ZO ČZS Holosmetky na Vodovod Holosmetky, z.s., proto je tato schůze pro budoucnost našeho vodovodu mimořádně důležitá.

• Poznamenejte si termín již nyní a vyhraďte si čas - maximální účast členů je více než žádoucí.


NAHORU ZPĚT
18.5.2021 Zahrádka hospody Na Plácku

Zahrádka hospody Na Plácku otevřena Čt ÷ Ne 16:30 ÷ 22:00

NAHORU ZPĚT
29.09.2009 Něco tu bylo a už není
Ano. A je to logické. Na této stránce najdete jen aktuální (a tedy i v den poslední změny stránky platné) informace.
• Vše staré (již neplatné a neaktuální) je odtud smazáno (v archivu je samozřejmě zachováno a pokud by bylo nutno, můžete si vyžádat stav této stránky ke dni ...). Staré informace jsou mazány jen při zveřejňování nových aktualit, aby případné informační služby neinformovaly zbytečně o změnách.
• Informace s trvalou platností se objeví (hned nebo časem) na stránce Informace (a odtud jsou (po době ne kratší, než 14 dní) smazány).


NAHORU ZPĚT


20.9.2009    © MacFig